KONST / Litografier / Färglitografi 13431050
nr 1343 1050
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 193/290. Motivet: 40x47cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:03:18
24/8 07:50:21
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist